Obniżka!  Włącznik dotykowy pod śrubę 230V max.500W (ze śrubą), przewód 2m Zobacz większe

Włącznik dotykowy pod śrubę 230V max.500W (ze śrubą), przewód 2m

AE-WBEZDK15-10

Włącznik dotykowy GTV AE-WBEZDK15-10 to nowoczesne urządzenie umożliwiające wygodne sterowanie oświetleniem poprzez dotyk. Zastosowanie innowacyjnej technologii, przyjazne użytkowanie i estetyczny design.

Więcej szczegółów

36,27 zł brutto

Więcej informacji

GTV AE-WBEZDK15-10 to zaawansowany włącznik dotykowy, który wprowadza nowoczesność i wygodę do sterowania oświetleniem. Ten innowacyjny produkt jest doskonałym rozwiązaniem, które łączy w sobie nowoczesny design i zaawansowaną technologię, umożliwiając łatwe i precyzyjne sterowanie oświetleniem w pomieszczeniach.

Główne cechy i zalety włącznika dotykowego GTV AE-WBEZDK15-10:

  • Innowacyjna technologia dotykowa: Włącznik działa na zasadzie dotyku, co sprawia, że sterowanie oświetleniem staje się intuicyjne i wygodne. Dzięki temu nie ma potrzeby szukania tradycyjnego przycisku - wystarczy lekki dotyk, aby włączyć lub wyłączyć światło.

  • Przyjazne użytkowanie: Bez konieczności naciskania przycisków czy włączania dźwigni, włącznik dotykowy GTV zapewnia płynne i delikatne sterowanie, eliminując potrzebę wysiłku i poprawiając komfort użytkowania.

  • Zgodność z nowoczesnym stylem: Włącznik posiada nowoczesny design, który doskonale wpasowuje się w różne wnętrza. Jego minimalistyczna forma przyczynia się do estetycznego wyglądu pomieszczeń.

  • Bezproblemowy montaż: Włącznik jest wyposażony w przewód o długości 2 metrów, co daje swobodę w umiejscowieniu. Może być montowany przy użyciu śruby, co gwarantuje trwałe i stabilne połączenie z powierzchnią.

  • Wysoka wydajność: Włącznik jest przystosowany do pracy z napięciem od 220V do 240V oraz osiąga maksymalną moc 500W. To oznacza, że może obsługiwać różne typy oświetlenia, w tym również te o większej mocy.

  • Ochrona przed porażeniem elektrycznym: Produkt posiada klasę ochronności przed porażeniem elektrycznym II, co podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowania.

  • Stopień ochrony IP20: Włącznik ma stopień ochrony IP20, co oznacza, że jest chroniony przed przedmiotami większymi niż 12,5 mm oraz nie jest wrażliwy na wilgoć, co jest szczególnie istotne w pomieszczeniach wewnętrznych.

Włącznik dotykowy GTV AE-WBEZDK15-10 to nowoczesne rozwiązanie, które integruje funkcjonalność i estetykę. Dzięki swojej innowacyjnej technologii i nowoczesnemu designowi, ten włącznik stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących praktycznych, nowatorskich i stylowych rozwiązań do sterowania oświetleniem w swoim domu czy biurze.