Zamek meblowy kwadratowy SISO X-850 z gałką, chrom, 19x22

14.00.105-0

  • Materiał: ZnAl - stop cynku i aluminium.
  • Wykończenie: chrom
  • Rozmiar cylindra: fi 19x22mm
  • System Master Key: master J11 (klucz master nie jest w zestawie)
  • Zastosowanie: do szuflad, klap, drzwiczek
  • Istnieje możliwość zamówienia płytki zaczepowej

Więcej szczegółów

16,86 zł brutto

Więcej informacji

Zamek meblowy kwadratowy MIC X-850 chrom z przekręcaną gałką to niezawodne rozwiązanie dla Twoich mebli. Warto zauważyć, że blaszka zaczepowa nie jest w zestawie, jednak dostępne są blaszki proste lub kątowe, które można dokupić. Ten wszechstronny zamek znakomicie sprawdzi się w szafach, szafkach, biurkach i innych meblach.

System Master, który towarzyszy każdemu zamkowi, oferuje unikalność klucza dla każdego, ale jednocześnie dostarcza klucz Master, który otwiera wszystkie zamki w systemie. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą jednocześnie utrzymać różnorodność kluczy, a jednocześnie mieć dostęp do jednego klucza otwierającego wszystko. Klucz master nie jest w zestawie.

Zamek meblowy kwadratowy MIC X-850 wykonany jest w eleganckim chromie, co nie tylko gwarantuje trwałość, ale również dodaje estetyki meblom. Komplet zawiera jeden zamek (cylinder fi 19mm) oraz 2 klucze. Działa intuicyjnie - obrót klucza otwiera lub zamyka zamek. Dodatkowo, istnieje możliwość zamówienia płytki zaczepowej, która nie jest standardowo dołączony do zestawu. Wybierz MIC X-850 i połącz funkcjonalność z nowoczesnym designem.

Dane techniczne: Średnica cylindra zamka 19 mm, a długość cylindra 24 mm. Otwór montażowy ma średnicę 20 mm. Wymiary zamka: 40x40 mm. Średnica gałki wynosi 30 mm, długość 21 mm, język 9 mm.

Produkty powiązane