Obniżka! Zamek skrzynkowy GTV 103, cylinder 30 mm (chrom) + 2 klucze stalowe Zobacz większe

Zamek skrzynkowy GTV 103, cylinder 30 mm (chrom) + 2 klucze stalowe

ZZ-30-103-01

Cechy zamka skrzynkowego:

długość bębenka: 30 mm
symbol: ZZ-30-103-01-S
typ zamka: do drzwi i skrzyń
zaczep blokady obraca się o 90°
materiał: stal + ZnAl
kolor: chrom
Typ 30 = gwint M18 x 28,5mm; długość całkowita zamka 41mm

Więcej szczegółów

6,54 zł brutto

Opis

Opakowanieszt

Więcej informacji

Zamek skrzynkowy GTV 103 30 mm o oznaczeniu ZZ-30-103-01 wraz z dwoma kluczami to trwałe i wszechstronne rozwiązanie meblowe, które doskonale sprawdzi się w zabezpieczaniu skrzyń na listy, skrytek oraz mebli metalowych. Ten solidnie wykonany zamek, produkowany przez firmę GTV, wyróżnia się nie tylko niezawodnością, ale także wygodą użytkowania, co czyni go kluczowym elementem w ochronie wartościowych przedmiotów oraz dokumentów.

Zamek skrzynkowy GTV 103 charakteryzuje się przede wszystkim solidnym wykonaniem, które gwarantuje trwałość i niezawodność działania. Dzięki swojej wszechstronności, może być stosowany zarówno w drzwiach, jak i w skrzynkach, co sprawia, że znajduje zastosowanie w różnych rodzajach mebli i pomieszczeń. Wyjątkową cechą tego zamka jest jego zdolność do obrotu o 90 stopni, co ułatwia dostęp do zamkniętych przestrzeni.

Istotne cechy i zalety zamka skrzynkowego GTV 103 30 mm można podkreślić w następujący sposób:

  • Wszechstronność zastosowania: Zamek przeznaczony do drzwi i skrzyń, co czyni go niezastąpionym narzędziem w ochronie skrytek na listy, mebli metalowych oraz innych przestrzeni wymagających zabezpieczenia.

  • Trwałość i solidność: Wykonany ze stali oraz ZnAl (stopu cynku i aluminium), ten zamek jest odporny na uszkodzenia i korozję, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie.

  • Wygodny montaż: Zamek skrzynkowy jest łatwy do zamontowania, co umożliwia szybkie i skuteczne zabezpieczenie mebli.

  • Praktyczność obrotu: Możliwość obracania zamka o 90 stopni ułatwia dostęp do zamkniętych obszarów, co jest szczególnie ważne w przypadku skrzynek na listy czy innych pomieszczeń z ograniczonym dostępem.

Zestaw kompletny zawiera nie tylko sam zamek skrzynkowy, ale również zaczep, dwa klucze oraz pierścień. To kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia natychmiastowe zabezpieczenie oraz wygodne korzystanie z zamka.

Zamek skrzynkowy GTV 103 30 mm ZZ-30-103-01 z dwoma kluczami to nie tylko element zabezpieczający, ale także kluczowy komponent w organizacji i ochronie przestrzeni. Jego solidność, wszechstronność zastosowania oraz dostępność kluczy sprawiają, że jest to rozwiązanie, na które można liczyć w każdym projekcie meblarskim czy architektonicznym.