Obniżka! Zamek kwadratowy GTV 138 z kluczem cyfrowym Zobacz większe

Zamek kwadratowy MASTER GTV 138 z kluczem cyfrowym

ZZ-CF-138-01

Cechy zamka kwadratowego GTV:

  • zamek do szafek meblowy GTV ZZ-CF-138-01
  • zamek z kluczem cyfrowym
  • średnica: 18 mm
  • wysokość całkowita: 30,5 mm
  • boki podstawy: 42 mm x 42 mm
  • materiał: stal + ZnAl
  • kolor: chrom

Więcej szczegółów

8,71 zł brutto

Opis

Opakowanieszt

Więcej informacji

Zamek meblowy kwadratowy GTV ZZ-CF-138-01 z kluczem cyfrowym to wszechstronne rozwiązanie, dedykowane do różnych rodzajów mebli, takich jak szuflady, szafki i szafy. Ten nowoczesny zamek został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i łatwości użytkowania.

Każdy zamek jest wyposażony w indywidualny klucz cyfrowy, co zapewnia bezpieczeństwo i kontrolę dostępu. Dzięki temu rozwiązaniu, zamek można zastosować w różnych miejscach, zarówno w domu, biurze, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Jego łatwy montaż sprawia, że może być samodzielnie zamontowany w meblach bez konieczności angażowania specjalistów.

Zamek GTV ZZ-CF-138-01 ma średnicę 18 mm, całkowitą wysokość 30,5 mm, a boki podstawy mają wymiary 42 mm x 42 mm. Wykonany z trwałego materiału, który obejmuje stal i stop cynkowo-aluminiowy (ZnAl), zapewnia solidność i trwałość. Kolor chrom dodaje elegancji i dopasowuje się do różnych stylów meblarskich.

Warto zauważyć, że istnieje możliwość dokupienia klucza MASTER, który umożliwia otwieranie każdego zamka z tej serii. To praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zachować jedność klucza w większej liczbie zamków.

Zamek meblowy GTV ZZ-CF-138-01 to nie tylko element bezpieczeństwa, ale także estetyczny dodatek do mebli, zapewniający spójny wygląd i funkcjonalność.

Produkty powiązane