Obniżka! Klucz bazowy GTV do zamka kwadratowego niebieski Zobacz większe

Klucz bazowy GTV do zamka kwadratowego niebieski

ZZ-KLMASTER

Cechy klucza bazowego:

  • otwiera wszystkie zamki kwadratowe GTV 138
  • model: ZZ-KLMASTER
  • materiał: stal+ZnAl

Więcej szczegółów

9,47 zł brutto

Opis

Opakowanieszt

Więcej informacji

Klucz bazowy ZZ-KLMASTER firmy GTV został zaprojektowany specjalnie do obsługi zamków kwadratowych 138, co umożliwia tworzenie efektywnego systemu dyrektorskiego. Ten innowacyjny klucz MASTER jest kluczowym elementem ułatwiającym zarządzanie wieloma zamkami, ponieważ pozwala na otwieranie wszystkich zamków wyposażonych w niepowtarzalne klucze.

Stworzenie systemu dyrektorskiego za pomocą klucza bazowego jest szczególnie przydatne w miejscach publicznych, takich jak baseny, centra handlowe czy szkoły, gdzie konieczne jest efektywne zarządzanie dostępem do szafek czy pomieszczeń. Dzięki kluczowi ZZ-KLMASTER, jeden klucz jest wystarczający do obsługi wszystkich zamków, co zwiększa wygodę użytkowania i minimalizuje ilość kluczy potrzebnych do przechowywania.

Klucz bazowy ZZ-KLMASTER obejmują zdolność otwierania wszystkich zamków kwadratowych GTV 138. Wykonany z materiałów najwyższej jakości, takich jak stal i stop cynkowo-aluminiowy (ZnAl), klucz jest trwały i niezawodny. Model ZZ-KLMASTER to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także gwarancja bezpieczeństwa i efektywności w systemach zarządzania dostępem.

Produkty powiązane