Głowice wiertarskie

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Głowice wiertarskie

  Głowice wiertarskie na magolodz.pl – precyzja i wszechstronność w jednym narzędziu! Odkryj naszą kolekcję, która zawiera głowicę kątową oraz nasadkę kątową do wiertarko-wkrętarki i uchwyt wiertarski. To idealne rozwiązania do Twojego warsztatu stolarskiego, uzupełniające narzędzia takie jak pilarki, frezarki, wyrzynarki, szlifierki, ukośnice i i...

  Głowice wiertarskie na magolodz.pl – precyzja i wszechstronność w jednym narzędziu! Odkryj naszą kolekcję, która zawiera głowicę kątową oraz nasadkę kątową do wiertarko-wkrętarki i uchwyt wiertarski. To idealne rozwiązania do Twojego warsztatu stolarskiego, uzupełniające narzędzia takie jak pilarki, frezarki, wyrzynarki, szlifierki, ukośnice i inne akcesoria.

  Nasze głowice wiertarskie pozwalają na pracę w trudno dostępnych miejscach, zapewniając jednocześnie precyzyjne wiercenie i wkręcanie. Głowica kątowa oraz nasadka kątowa do wiertarko-wkrętarki umożliwiają elastyczność i oszczędność czasu. Uchwyt wiertarski zapewnia pewny chwyt podczas pracy.

  Na magolodz.pl stawiamy na narzędzia, które pomagają osiągać najlepsze wyniki. Nasze głowice wiertarskie to doskonałe uzupełnienie Twojego warsztatu, dzięki którym możesz pracować z większą precyzją i efektywnością.

  Czytaj więcej....
  Głowice wiertarskie Jest 4 produktów.
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • 702,06 zł W magazynie

   Wyjątkowo solidne wykonanie dla zaspokojenia najwyższych wymagań. Najwyższa elastyczność dzięki różnym pozycjom montażu (siatka 30°). Uchwyt FastFix z uchwytem na bit 1/4" do niewielkich długości (długość całkowita z założonym bitem = 85 mm). Maksymalna elastyczność dzięki kompatybilności z wyposażeniem FastFix, np. WH-CE CENTROTEC, KC 13-1/2-MMFP itp....

   702,06 zł
   W magazynie
  • 697,85 zł W magazynie

   Obracana nasadka kątowa umożliwia wiercenie i wkręcanie w trudnych, wąskich przestrzeniach. Solidna konstrukcja umożliwia obróbkę wkrętów i wierteł o każdej średnicy za pomocą wiertarko-wkrętarki, a także stosowanie najwyższych momentów obrotowych. Nasadka kątowa może być stosowana w wiertarkach z systemem mocowania FastFix i zamkiem bagnetowym.

   697,85 zł
   W magazynie
  • 316,86 zł W magazynie

   Niezwykle kompaktowa nasadka kątowa umożliwia wiercenie i wkręcanie w wąskich przestrzeniach. Nasadka kątowa jest przeznaczona do stosowania z wiertarko-wkrętarkami CXS i TXS oraz może być szybko i łatwo podłączona do systemu mocowania FastFix. Złącze FastFix z bezpośrednim uchwytem na bity umożliwia również stosowanie wyposażenia z systemem mocowania...

   316,86 zł
   W magazynie
  • 243,68 zł W magazynie

   Kompaktowy, szybkomocujący uchwyt wiertarski może być stosowany do akumulatorowych wiertarko-wkrętarek CXS/TXS i CXS/TXS 18 ze złączem FastFix. Uchwyt wiertarski zakłada się na maszynę bez użycia narzędzi i mocuje oraz odblokowuje ręcznie. Dzięki zakresowi mocowania od 1 do 10 mm można bezpiecznie i szybko mocować różne narzędzia.

   243,68 zł
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów