Cięcie wykańczające: Stożkowo szlifowany brzeszczot ze stali narzędziowej HCS umożliwia szczególnie precyzyjne cięcie bez wyrw w materiałach drewnianych.
Cięcie wykańczające: Stożkowo szlifowany brzeszczot ze stali narzędziowej HCS z zębem czołowym.
Odporna na wysokie temperatury i zużycie tarcza pilarska z węglików spiekanych o bardzo długiej żywotności przeznaczona jest szczególnie do laminatu i płyt z żywicy melaminowej.
Uniwersalny brzeszczot do wszystkich istotnych zastosowań w drewnie. Bardzo stabilny, dobry do cięć prostych, szczególnie w połączeniu z szyną prowadzącą.
Doskonały, wielozadaniowy brzeszczot do wszelkich operacji na drewnie. Posiada dużą trwałość oraz jest idealny do przeprowadzania cięć prostopadłych, zwłaszcza przy użyciu prowadnicy szynowej.
Doskonały, wielozadaniowy brzeszczot do wszelkich operacji na drewnie. Posiada dużą trwałość oraz jest idealny do przeprowadzania cięć prostopadłych, zwłaszcza przy użyciu prowadnicy szynowej.
Brzeszczot Multitool do drewna, wyposażony w japoński ząb o niezwykle wysokiej precyzji cięcia oraz zdolny do zapewnienia czystych krawędzi cięcia w drewnie.
Brzeszczot Multitool z bimetalu z zębem uniwersalnym. Wszechstronne zastosowanie do drewna, drewna powlekanego, drewna lakierowanego, kompozytów, tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym, płyt gipsowo-kartonowych, metali nieżelaznych i tworzyw sztucznych.